Akademští studenti ( 忍者学校生, Akademīsei)

8. dubna 2012 v 18:35
Akademie- studenti ( 忍者学校生, Akademīsei)
ninja kadeti, nesoucí další éru na ramenou!
Ninja kadeti se zapsali na akademii. Při vysokých záměrech pro sebe. Touha, případně určené ... bez ohledu na důvod, jejich cílem je stát se dospělým shinobi a bude muset vynaložit úsilí tím, že cvičí každý den. Skrývají neomezené možnosti. Co se učí? Co si myslí? Jejich budoucnost je budoucnost obce samotné.
← Vášniví pocity a čisté oči. Nemění, jednou na světě Shinobi. Jejich srdce se nestanou rozmazané .
týden akademie studenti stráví svůj volný čas zdokonalováním různých dovedností , které jsou nutné mít a prochází různé testy a zkoušky, jak postupují. Kromě běžných školních předmětů, jako je historie ( dějepis) a matematika, které se učí, je například základ ninjutsu, taijutsu, a s největší pravděpodobností také Genjutsu. Toto obsahuje učení o chakře a jak nad ní získat kontrolu, taktiky, ruční pečetě a několik technik, jako je například klonovací technika ( Kage Bunshin no Jutsu = oblíbená Narutovo. ) a transformační - přemisťovací techniky. Oni jsou také cvičeni v práci jak samostatně, tak v týmech.
Nakonec jsou uvedeny maturitní zkouškou, aby zjistili, zda jsou připraveni, aby se pokusili stát vyšší třídou ninji - geninem. Absolvování tohoto testu není automaticky udělit jim tento titul, protože je třeba složit druhou zkoušku dané jejich jouninským instruktorem, ale oni přece dostávají čelenku ochránce. Ti, kdo selžou u jednoho z těchto testů jsou poslány zpět do akademie.
Podmínky pro přijetí k akademii Konohy jsou slova:
- Láska k vesnici
- Mít mysl, která je schopna snášet tvrdý trénink a práci.
- Mějte zdravé tělo i mysl.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama