Jounin ( 上忍, "ninja na vysoké úrovni")

8. dubna 2012 v 18:16
Jounin ( 上忍, "ninja na vysoké úrovni")
Jounini (doslovně znamená "Vysoký Ninja) jsou obecně velmi zkušení shinobi s velkou individuální dovedností, které slouží jako vojenští kapitáni. Oni jsou často posíláni na-rank misí, a zkušený jounin dokonce může být vyslán na S-Rank misi (které jsou považovány za největší problém). To není neobvyklé pro jounina jít na misi sám. Jounini jsou obecně schopni používat alespoň dva typy elementární čakry, některé Genjutsu a výše průměrných taijutsu dovedností.
To je jak přesto neznámý, co člověk musí podstoupit, aby se stal jedním z nich. Uvádí se, že jounini jsou jmenováni, nicméně tam byla zmínka o jouninské zkoušce v anime je Kurama Arku klanu. Když se stane ninja jounin, může dostat přiřazené tři muže , Geniny jako tým na , který musí dohlížet. ( např.: Tým Kakashi-sensei : Uzumaki Naruto , Haruno Sasuke & Uchiha Sasuke ) Jedna část jejich povinností je pomoci školení a výuky těchto geninů, aby se stali příslušnými ninji. V Konohagakure, to je na jounina rozhodnutí, zda kandidát Hokage by byl vzhledem k pozici natrvalo schopný. Oni také mají zvláštní vzhled známý jako jounin velitele. Shinobi, kteří mají jounin úroveň dovedností pouze ve specializované oblasti jsou klasifikovány jako Tokubetsu jounin.
Vlastnění nadlidské schopnosti!
Díky jejich nadřazené moudrosti a odvahy, stojí v horní části Shinobi armádního sboru. Jejich úkolem je zobrazit, jak mimořádné jejich schopnosti se staly tím, že vždy jsou na stráži, a zvyšují své dovednosti a vedou ty, kteří dědí jejich techniky a vůle. Tak dlouho, jak Jounin je v dobrém zdravotním stavu, bude stát Konoha, neochvějný.
↓ chvíli Jounin vyvolá techniku ​​... hrozný pocit ,prochází vzduch, takže atmosféru chvěje a dochází ke krevnímu zmrazení!


↑ Konečným Taijutsu, kombinuje velkou rychlost a herkulovský sílu. Tím, školení a zlepšování tohoto umění, nepřítel shinobi bude odzbrojen a jeho obrana bude rozdrcena!

Příprava tohoto článku mi dal hodně práce , prosím o dodržování autorských práv.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama