Přehled Fuuinjutsu 1/2

8. dubna 2012 v 12:09

Danzou je těsnění Jutsu (bez názvu)
Charakter Použití:
Shimura Danzou Pořadí: Neznámý Rozsah: - Typ:Doplňující


Tento nejmenovaný těsnící technika se používá Danzou. Poté, co se dotýká kůže své cíle s dlaní, bude Danzou tajně umístit těsnění na jejich těla. Tato pečeť pak může být aktivován krátký čas později. Pokud je aktivován, bude těsnění expandovat do spead nad cílovou těla a vázat je na místě. S nimi spojený, může Danzou útoku v klidu. Těsnění lze překonat s výkonným dost čakry jako projev Susanoo.


Fuuja Houin - Evil těsnění Metoda
Charakter Použití:
Hatake Kakashi Pořadí: Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ:Doplňující


Fuuja Houin je technika Fuuinjutsu slouží k bránily účinky prokleté pečeti. Ninja píše potřebné těsnění znaky na zemi a tělo osoby prokleté s těsněním. Ninja pak tvoří potřebné ruční pečetě a položí ruku přes prokleté těsnění a aktivuje písemné pečeť. Na těsnění postavy pak ustoupí obklopit prokleté těsnění v kruhovém těsnění. Ačkoli Fuuja Houin může fungovat dobře proti menším těsnění, nebude moci plně zastavit prokleté pečeť umístěnou silný, zkušený ninja.


Fuuj utsu Kyuuin - Těsnící technika Absorpce pečeť
Znak Použití: Bolest Rank: - Dosah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ: Obrana


Fuujutsu Kyuuin je technika Fuuinjutsu používá bolesti absorbovat látku příchozích útoků. Tato pečeť se pohltit jak prostý čakru a elementární útoky. Dělá to tím, že obrátí jeho chakra tok k tomu vnější útok hluboko uvnitř jeho těla a odstranění ji.


Fuuka Houin - požární těsnění Metoda
Charakter Použití:
Jiraiya Pořadí: B Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ:Doplňující


Fuuka Houin je technika, která umožňuje Fuuinjutsu ninja k utěsnění pryč blízkosti požáru. Po odvíjecí přejděte na držet oheň, ninja zapíše potřebné těsnící zaklínání na svitek. Pak tvoří potřebné handseals bude par vycházet ze svitku, aby zahrnovala palbu a vzít zpět do svitek pro těsnění.


Fuukoku Houin - Dark těsnění Metoda
Charakter Použití:
Sakon Pořadí: B Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ:Doplňující


Fuukoku Houin je technika Fuuinjutsu využívá Sound čtyři. Tato pečeť se používá ve spojení s Shikokumujin. Po zvuku čtyři utěsnění jedince v kontejneru, se dále rozšiřují tuto pečeť jako další vrstva ochrany. Chcete-li vytvořit pečeť, bude zvuk členem psát zaklínání v krvi na těsnící papír a poté jej do kontejneru. Nakonec zvuku člen bude tvořit potřebné ruční pečeť a aktivovat.


Genryuu kyuu ​​Fuujin - kompletní mystický drak devět pečeť
Znak Použití:
Bolest Hodnost: S Rozsah: - Typ: Doplňující


Genryuu kyuu Fuujin je technika Fuuinjutsu využívané Akatsuki. K podpoře svých cílů, se snaží zachytit všechny "Jinchuuriki," doslovně "síla lidské oběti" aka démonů majitelů, jako Uzumaki Naruto a Gaara. Akatsuki se snaží využít bijuu odst. sledoval démon bestie) pro jejich jedinečné abilites. Jakmile se zachytit jeden z Jinchuuriki, přivede je na skrytém místě. Všech devět členů nemusí být fyzicky přítomen, mohou využít své astrální projekce technika v dopravě spektrální formu sebou do jeskyně.
Členové nejprve svolat obrovskou "král pekla" sochu. Tato socha má ústa a oči směřující vztahuje. Jakmile začnou techniku, budou ústa závazné odpadnou a devět spektrální draci vzejde z jeho úst ke stávce Jinchuuriki. To se pak začne proces extrakce. S absencí Orochimaru, bude proces trvat tři rovné den a noci. Během tohoto období členové uvolní stejné množství energie přesně jako to bijuu, bude tato synchronizace umožnit tak její odstranění. Jak těžba pokračuje, sochy otevřené oči odhalit aktuální stav předchozích zachycuje jinchuriki s kosatců, které jsou v očích se zřejmě představují zachycení.


Gofuu Kekkai - Pět Seal Barrier
Charakter Použití:
Bolest Pořadí: C rozsah: Zavřít (0m ~ 5m), střední (5m ~ 10m), Far (10m +) Typ: Doplňující


Gofuu Kekkai je technika Fuuinjutsu využívané Akatsuki. Pět "Kin" (zákaz) těsnění jednat společně tvořit překážku vstupu do jejich jeskyně. Jeskyně dveře sám je označen jeden tag, a čtyři další značky, které jsou umístěny v několika set metrů od sebe. Chcete-li odstranit překážku, musí být všech pět tagy být odstraněny ve stejném okamžiku.
S vědomím, že bariéra má tuto slabost, Akatsuki přidal další ochranu, Kyoumen Shuuja no Jutsu.Když jsou odstraněny čtyři okolní tagy, dvojník člověka, který bude odstraněn vynoří ze země a bojovat s nimi. Dvojník může využít všechny stejné pohyby jako originál, dokonce i pokrevní příbuznosti technik.


Gogyou Fuuin - Five Elements pečeť
Znak Použití:
Orochimaru Pořadí: Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ: Doplňující Poznámka: Jedná se o pět elementů v čínské filozofiiGogyou Fuuin je technika Fuuinjutsu používá Sannin Orochimaru. Orochimaru tvoří elementární pečeť na každém z jeho prstů, jeden pro každý z následujících pěti "prvků": voda, kov, země, oheň a dříví. On používal tento liché číslované pečeť narušit vliv na sudé Shishou Fuuin umístěn na žaludek Naruto na čtvrtém Hokage. Gogyou Fuuin by narušit Shishou Fuuin schopnost nechat Kyuubi-ovo chakra směs do čakry Naruto.


Gogyou Kaiin - Five Elements rozpečetit
Charakter Použití:
Jiraiya Pořadí: Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ: Doplňující Poznámka: Jedná se o pět elementů v čínské filozofiiGogyou Kaiin je technika Fuuinjutsu používá Sannin Jiraiya Leaf. Jiraiya tvoří elementární rozpečetit na každém z jeho prstů, jeden pro každý z pěti follwoing "prvků": voda, kov, země, oheň a dříví. On pak platí ruku silou na Gogyou Fuuin odstranit.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama