Přehled Fuuinjutsu 2/2 - 1.

8. dubna 2012 v 12:10

Hakke ne Fuuin Shiki - Osm Věštění Známky pečeť Styl
Charakter Použití:
Čtvrtý Hokage Rank: - Dosah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ:Doplňující


Hakke Fuuin Shiki byla technika Fuuinjutsu používáná čtvrtého Hokage. Hakke Fuuin Shiki byl použit ve spojení s technikou Shiki Fuujin zapečetit démona Kyuubi do těla Naruta. Hakke Fuuin Shiki umožňuje dva Shishou Fuuin k úniku Kyuubi chakry zpět do vlastního toku čakry Naruta. Jejich Chakra je propojená.

Infuuin • Kai - Tajné Mark Seal • Vydání
Charakter Použití:
Tsunade Hodnost: S Rozsah: - Typ: Doplňující


Infuuin • Kai je technika Fuuinjutsu vyvinutý Tsunade, která jí umožňuje použít Souzou Saisei techniku. V průběhu času se Tsunade zaměří naa vybudování čakry v ucpávkové známce na čele.Shikai rozptýlí těsnění a umožní skladovat čakru zpět do svého těla.


Juin Jutsu - Cursed Seal Technika
Charakter Použití:
Orochimaru, Hyuuga Hlavní rod Pořadí: Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ: Doplňující


Jako forma kontroly, bude Sound ninja Orochimaru umístí prokleté pečetě na ty chce poskytnout více energie. Orochimaru vyvinul enzym k vytvoření prokleté těsnění od mladého muže jménem Juugo, který chtěl pomoci od něj. Juugo tělo přirozeně vstoupil do této úrovně "1" a "Level 2" stát, který přiměl jej, aby ztratil kontrolu a vstoupit do stavu silného krve chtíče. Orochimaru experimentoval s touto schopností a vyvinuli způsob, jak poskytnout tuto pravomoc na jiné běžné ninja. Jakmile těsnění je umístěn na ninja šance na přežití je jeden z deseti.
Jakmile na místě těsnění poskytne nositeli možnost přístupu k jejich skutečnou moc. Uvolněním čakru, těsnění stává aktivní a začíná násilím vytáhnout ještě více čakru. Když nositel uvolní prokleté těsnění k aktivaci další čakry, ztratí své svobodné trvale v průběhu doby, transformovat uživatele do otroka Orochimaru je.
Když uživatel poprvé obdrží prokleté těsnění na svém těle, oni jsou jen možnost přístupu " Úroveň 1 "výkon. Postupem času se infekce může šířit a získat "úroveň 2" moc. Úroveň 2 Formulář bude výrazně zvýšit nositele moci. Při zahájení bude Level 2 výkon také projevují fyzické změny uživatele. Těsnění skončí pokrývající jejich celé tělo, bude barva pleti změnit, a výčnělky začnou rašit z různých částí těla. Změny spojené s různými formami se podobají změny prošly Juugo stejně.
rozšíření úrovně 2 moci může přijít dvěma způsoby:
1) přírodní šíření infekce v průběhu času.
2) pití drogy Seishingan, které staví jednotlivce do blízkosti smrti státu. Požitím drogy, bude enzym infekce silná šíření a způsobit, že tělo umírá. Nicméně, používání čtyři zvuky bariéry jutsu snížit vedlejší účinek kletby a umožňují tělu čas na přizpůsobení na úroveň infekce, aniž by jednotlivé vyprší. Jakmile je tělo schopno zvládnout infekci, budou uživatelé Level 2 výkon pak bude plně aktivován.


Keiyaku Fuuin - Smlouva pečeť
Znak Použití:
Yondaime Hokage Rank: - Dosah: Zavřít Typ: Doplňující


Keiyaku Fuuin je technika Fuuinjutsu použit k ukončení aktivní Kuchiyose dohodu kontrolu. Chcete-li použít jutsu, bude Yondaime dotknout jeho dlaň ke krvavé orgánu smluvního partnera. On bude pak aktivovat pečeť, která odstraní kontrolu nad povolal stvoření.Využití tohoto jutsu, Yondaime byl schopen ukončit Uchiha Madara jeho Sharingan mysli kontrolu nad Kyuubi.


Kyuubi Chakra pečeť (bez názvu)
Charakter Použití:
Jiraiya, Hatake Kakashi Rank: - Dosah: Zavřít (0m ~ 5m)Typ: Doplňující


Tento nejmenovaný Kyuubi chakra těsnění tag byl dán Hatake Kakashi v Sannin Jiraiya. Když Jiraiya a Naruto odešel trénovat na dva a půl roku, Naruto začal dále rozvíjet své schopnosti, aby vyzvala čakrou Kyuubi. Bohužel moc Kyuubi by se stalo příliš mnoho, soustružení Naruto více divokých a animální, než kdy předtím. Když Naruto by ztratit kontrolu, by čakra Kyuubi prýštit, a ocas se jeví jako čakry Kyuubi zvýšil. Tato speciální značka je umístěna na čele Naruto k zastavení tohoto procesu. To se rychle začnou slábnout Naruto a přerušil intenzivní sílu Kyuubi.


Sanbou Kyuukai - Tři buddhistické poklady Vakuové Zničení
Charakter Použití: Chiyo (Chikamatsu Loutky) Pozice: B Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m), střední (5m ~ 10m) Typ: Útok Fun Fakta: Tři poklady jsou Buddha, kněžství a spirtual akty, velmi kanji označení ústa těchto tří loutek.Sanbou Kyuukai je technika Fuuinjutsu používají tři loutek Chikamatsu Puppet Master Chiyo je.Loutky se shromáždí tvořit pyramidu. Po vytvoření ruční pečeť, bude velký sací čerpat ve všech okolních cílů do oblasti mezi jejich těla. Jakmile nasál v materiálech dosáhnout této oblasti, které jsou rozděleny do nicoty ve vířící víru.


Shiki Fuujin - Mrtvá Sasukeho
Charakter Použití:
Čtvrtý Hokage, třetí Hokage Pořadí: S Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ: Útok


Shiki Fuujin je technika Fuuinjutsu vyvinutý čtvrtého Hokage. Variace této techniky byl použit k utěsnění Kyuubi uvnitř Naruto. Tato technika byla učena na třetí Hokage, který se později používal to v bitvě. Po volání dále Shinigami (Death Bůh) se správnými handseals, bude uživatel předá jejich duši výměnou za smrt Boha odstranění duše z jeho cíle. Konečný obětní jutsu, tato technika může být používán jako Kage Bunshin, ale smrt Bůh bude stále odstranit původní Caster duši.
S jutsu aktivní, spektrální forma kolečka se objeví před smrti Boha. Smrt Bůh bude tlačit paži prostřednictvím této spektrální těla a paže rozšíří od hrudi skutečného kolečka. To nutí kolo se bude pohybovat kolem nebo uchopit jeho cíl. Rameno se natáhnout do těla cíle, a kreslí jejich duši z těla. Pokud Smrt Bůh není schopen odstranit celou duši, protože z blízké smrti kolečka, to může odstranit nůž a jen seříznout část spektrální formuláře duše ke spotřebě. Takto bude možné cíle odpovídající část těla mrtvé a zbytečné. Duše odstraněna část pak bude uzavřena do hrudi kolečka. Oba duše cíle a kolečko nikdy projít do posmrtného života. Budou odsouzeni trpět v žaludku Death Božím celou věčnost, uzamčené v nenáviděl boji, nikdy uniknout.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama