Přehled Fuuinjutsu 2/2 - 2.

8. dubna 2012 v 12:10
Shikoku Mujin - Čtyři tmavě Mist Array
Charakter Použití:
Jiroubou, Kidoumaru, Sakon, Tayuya Pořadí: BRozsah: - Typ: Doplňující


Shikoku Mujin je technika Fuuinjutsu využívá Sound čtyři. Tento zvláštní bariéra jutsu se používá ve spojení s drogami Seishingan. Normálně droga způsobuje smrt, ale bariéra změkčuje dopad do dočasného kómatu. To forceably umožňuje tělu být schopen zvládnout druhé úrovně prokleté pečeti.


S hikoku Fuuin - Finger Gravírování pečeť
Znak Použití:
Jiraiya Pořadí: C rozsah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ: Doplňující


Shikoku Fuuin je technika Fuuinjutsu používá Sannin Jiraiya Leaf. Tím, že tvoří potřebné těsnící chakra na prst, může Jiraiya vyrýt vzkaz do objektu.


Shishi Heikou - Lion Roar Závěrečný
Charakter Použití:
Chiyo Pořadí: Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ: Doplňující


Fuuinjutsu • Shishi Heikou tvoří jeden z deseti loutek Chikamatsu. Tato pečeť brání jednu zapečetěnou v manipulaci čakru. Existují dvě metody pro tuto pečeť.
V první, bude loutkové vyhostit mlhavý kouli z jeho úst, která může být hozeno. I když letí vzduchem, bude koule ztratit je to opar a rostou ve velikosti k obrovské zející zvíře-jako hlavy.Velké zuby mohou chytit ahold osoby to udeří a pin je na zeď. Jakmile budou mít dopad na zeď, okamžitě uvolní těsnění na povrch.
Ve druhé formě, se hlavní loutkové vyhnat těsnění z jeho úst na povrch, že se nedotýkají.


Shishou Fuuin - Čtyři Obrázek pečeť
Charakter Použití:
Čtvrtý Hokage Rank: Neznámý Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m)Typ: Doplňující


Shishou Fuuin byl technika Fuuinjutsu používá čtvrtého Hokage. Shishou Fuuin byl použit ve spojení s technikou Shiki Fuujin zapečetit démona Kyuubi do žaludku Naruto. Hakke ne Fuuin Shiki byla použita, aby dva Shishou Fuuin umožňují únik čakry zadní Kyuubi je do vlastní čakry Naruto. To umožňuje Naruto čerpat na čakry v Kyuubi a stále Kyuubi sám uvězněn. Naruto přístup k této čakry, kdykoli se mu zkušenosti zvýšené emoce, nebo když jeho vlastní chakra je vyčerpána.


Tensha Fuuin • Amaterasu - Přepis Seal • bohyně Slunce (Nebeský osvětlení)
Charakter Použití:
Uchiha Itachi Rank: - Dosah: Zavřít (0m ~ 5m) Typ:Doplňující


Tensha Fuuin • Amaterasu je technika Fuuinjutsu využívá Uchiha Itachi. Snažit se chránit jeho bratra z Uchiha Madara, Itachi zpečetila jeho Amaterasu v rámci svého mladšího bratra levým okem. Na přicházející do styku s Sharingan Madara se bude Sasuke oko začne krvácet a aktivovat Mangekyou podobat Itachi je. To Mangekyou pak rozpoutá Amaterasu je černé plameny na Madara.


Ura Shishou - Reverse Čtyři Obrázek pečeť
Znak Použití:
Shimura Danzou Pořadí: Neznámý Rozsah: Zavřít (0m ~ 5m), střední (5m ~ 10m), Far (10m +) Typ: Doplňující Zábava Poznámka:K aktivaci těsnění podobu čtyř obrázky, které jsou silné a slabé jin jin, jang silné a slabé jang.Ura Shishou je technika Fuuinjutsu využívané Danzou. Toto jutsu působí jako finální jutsu Danzou, možnost nastavení aktivovat na jeho smrti. Při použití, by se něco v oblasti aktivace nasát pryč do jeho těla a zapečetěný pryč natrvalo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama